o mnie

Print pagePDF pageEmail page

Witaj!

Na moim fotoblogu znajdziesz przede wszystkim różności związane z moimi fotkami.

Zdjęcia kulinarne najczęściej dotyczą potraw i przepisów, które chciałabym zachować w pamięci. Notatki na karteluszkach zwykle się gubią i nie można odnaleźć zgubionych smaków. Obiecuję też, że postaram się podnieść swój warsztat kulinarny, ale dania prezentowały się jak najlepiej i najsmakowiciej.

Pozostałe zdjęcia i wpisy to wszystko to, co mnie zainspirowało, dało się polubić lub znienawidzić, albo napatoczyło się pod obiektyw…

Zapraszam do przeglądania bloga, wypróbowania zamieszczonych przepisów i oglądania zdjęć. Wszystkie zdjęcia umieszczone na blogu wykonałam osobiście (chyba, że zostało to zaznaczone inaczej). Kopiowanie, pożyczanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie treści i zdjęć bez mojej zgodny jest zabronione.

We wpisach mogą pojawiać się marki lub opisy firm i ich produktów. Najczęściej pojawiają się przy okazji relacji lub moich odczuć w zetknięciu z daną marką. Nie ma tu ukrytej reklamy. Wpisy sponsorowane lub testowanie produktów w ramach kontaktów z firmami są zaznaczone.

Życzę Wam miłej zabawy przy przeglądaniu bloga.
Pozdrawiam, Gosia.

Prosimy o komentarz z Twoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Napisz odpowiedź

Chcesz dodać komentarz - rozwiąż zadanie :) *